Literacki Piknik w Ogrodzie Krasińskich

29 czerwca w Ogrodzie Krasińskich w Warszawie odbędzie się coroczne wydarzenie Biblioteki Narodowej, czyli najhuczniej obchodzone imieniny w stolicy. Literacki piknik odbędzie się w tym roku już po raz dwunasty, a jego bohaterem będzie Czesław Miłosz. Zapraszamy na stoisko Wydawnictwa NCK (nr 46) oraz do strefy Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0, gdzie dla małych i dużych czeka wiele atrakcji.

Jak co roku zaprezentujemy swoją ofertę - w tym nowości: “Dyfuzję innowacji” Everetta Rogersa, nowość w serii Myśl o Kulturze, a także nowe numery kwartalnika naukowego “Kultura Współczesna”. Wszystkie publikacje NCK będą dostępne z rabatem 20%.

NPRCz 2.0 włącza się w święto akcją pn. „Czytanie na trawie”. Przygotowaliśmy warsztaty literackie i plastyczne dla najmłodszych, książkową fotobudkę, biblioteczkę i strefę relaksu z książką, gdzie uczestnicy będą mogli odetchnąć na leżaku z ulubioną lekturą, a to wszystko wśród niezwykłej scenografii nawiązującej do fraszek Jana Kochanowskiego.

Spotkajmy się w jednym z najpiękniejszych parków Warszawy, by cieszyć się dobrą literaturą i czerpać przyjemność z czytania. To będzie kojące „Czytanie na trawie”!

Zapraszamy w godz. 11:00-19:00. Do zobaczenia!

#wiadomości #czytanie książek #piknik #Jan Kochanowski