Pyrkon 2023

Jak co roku Poznań wprost wybuchnie różnorodnością. Na ulicach pojawią się czarodzieje, elfy i inni barwni bohaterowie. Przybędą oni oczywiście na Pyrkon! To festiwal fantastyki, jeden z największych w Europie, który co roku przyciąga tysiące osób. W czerwcu (16-18 VI 2023) fanów...

Więcej...

18 maja ruszą Targi Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym w Warszawie

Targi Książki i Mediów Vivelo to czterodniowe wydarzenie dedykowane jest nie tylko miłośnikom książki w tradycyjnej formie ale także fanom technologii audio i video, które pozwolą doświadczyć wielozmysłowo książki przyszłości. Różnorodne strefy tematyczne będą miejscem, w którym odbędzie...

Więcej...

Książkowy maj we Włoszech

Kampania promująca czytelnictwo

Więcej...

Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa – krótka lista

Jury Konkursu o Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa wytypowało już szóstkę autorek i autorów, którzy zawalczą o główną nagrodę i dwa równorzędne wyróżnienia.

Więcej...

Zespół Poznańskich Targów Książki dziękuje

Dziękujemy i do zobaczenia za rok! Zespół Poznańskich Targów Książki

Więcej...

Poznańskie Targi Książki 2023 dobiegły końca

Poznańskie Targi Książki to jedno z ważniejszych wydarzeń w polskiej branży wydawniczej. Tegoroczna edycja, która odbyła się w dniach 10-12 marca, cieszyła się dużym zainteresowaniem czytelników, wydarzenie odwiedziło blisko 70 000 tysięcy zwiedzających.

Więcej...

Największa księgarnia w mieście, czyli Poznańskie Targi Książki

W dniach 10-12 marca, odbędzie się kolejna edycja Poznańskich Targów Książki. Na zwiedzających czekać będą tysiące nowości wydawniczych, ciekawe promocje, spotkania z najbardziej poczytnymi autorami i liczne atrakcje. Wejście na targi jest bezpłatne!

Więcej...

Mapa targów i festiwali 2023

Już 153 tys. odsłon

Więcej...

Znana jest już lista wystawców Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie

Organizator Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie poinformował, że na liście wystawców jest już łącznie ok. 300 wydawców i instytucji. “Zakładamy, że finalnie ich liczba będzie zbliżona do zeszłorocznej lub nawet wyższa” – czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Więcej...
Loading...