8. Festiwal Książki w Opolu

Targi książek są jednym z najważniejszych elementów opolskiego festiwalu. Pozwalają one nabyć wystawiane przez topowych wydawców ciekawe propozycje w atrakcyjnych cenach. Niesamowite zaangażowanie organizatorów i partnerów pozwala na zaproszenie do współpracy, zarówno znanych i popularnych...

Więcej...

21. Międzynarodowy Festiwal Kryminału - Wrocław 6-9 czerwca 2024

Już za trzy dni, w czwartek 6 czerwca we Wrocławiu rozpoczyna się 21. Międzynarodowy Festiwal Kryminału. Potrwa do 9 czerwca, do niedzieli. Poniżej prezentujemy program 21. MFK 2024.

Więcej...

Kosik, Rak i Szostak o literaturze w kontekście nowoczesnych technologii

„Rewolucja przyszłości – nauka, umysł, technologia” – tak zatytułowane zostało spotkanie z Rafałem Kosikiem, Radkiem Rakiem i Witem Szostakiem poprowadzone przez dziennikarkę „Gazety Wyborczej” Alicję Gardulską. Odbyło się ono 25 maja w ramach Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie.

Więcej...

120 tys. odwiedzających Międzynarodowe Targi Książki | Republika Korei w roli gościa honorowego

Tegoroczną edycję Międzynarodowych Targów Książki odwiedziło 120 tys. osób – przekazał Jacek Oryl, dyrektor targów i wiceprezes Fundacji Historia i Kultura, która jest organizatorem wydarzenia, podczas konferencji prasowej podsumowującej targi.

Więcej...

Vivelo Book Awards przyznane

Pierwszego dnia imprezy na Targach Książki i Mediów Vivelo 2024 ogłoszono laureatów Vivelo Book Awards.

Więcej...

Dyskusja pod patronatem NPRCz 2.0 na Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie

W czwartek 23 maja o godzinie 13:00 w ramach Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie odbędzie się dyskusja panelowa pt. „Czytanie – czysta frajda”. Spotkanie będzie poświęcone czytelnictwu najmłodszych, a paneliści wspólnie z publicznością będą zastanawiać się, co zrobić, aby...

Więcej...

Trwają Targi Książki Empiku

Spotkania online, rabaty i akcja #TataTeżCzyta

Więcej...

Rozpoczynają się Targi Książki i Mediów Vivelo

Od 16 do 18 maja na PGE Narodowym w Warszawie odbywają się Targi Książki i Mediów Vivelo. Wydarzenia targowe podzielone są na tematyczne strefy.

Więcej...

Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie!

Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie odbędą się w dniach 23-26 maja w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i na placu Defilad, a w roli Gościa Honorowego wystąpią Włochy.

Więcej...

Rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Książki w Turynie

Rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Książki w Turynie, czyli Salone Internazionale del Libro di Torino. To trzydziesta szósta edycja tej imprezy i zarazem druga, na której można odwiedzić polskie stoisko, przygotowane przez Instytut Książki.

Więcej...
Loading...