Poznańskie Targi Książki 2024 w pigułce

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Poznańskich Targów Książki, które odbędą się już 8-10 marca 2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej...

Tajne spotkanie autorskie Urszuli Kozioł

Wrocławska cafe księgarnia Tajne Komplety ma zaszczyt zaprosić na spotkanie autorskie z najważniejszą wrocławską poetką, Urszulą Kozioł. Rozmowę o wydanym niedawno "Raptularzu" poprowadzi Ilona Witkowska.

Więcej...

Bez wyobraźni. Co dalej z literaturą polską?

Prezentujemy głos Beaty Stasińskiej w debacie „Przyszłość literatury” opubliokwany na łamach magazynu literackiego "biBLioteka" Biura Literackiego.

Więcej...

Spotkanie autorskie Gabriela Leonarda Kamińskiego - Dom Literatury, Warszawa

Razem ze Stowarzyszeniem Pisarzy Polskich Oddział Warszawa oraz Oficyną Wydawniczą ATUT serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie Gabriela Leonarda Kamińskiego związane z promocją jubileuszowego tomu ”Wierszy zebranych”.

Więcej...

CzytanieRządzi w Domu Literatury

Cykl spotkań czytelniczych dla dzieci #CzytanieRządzi w Domu Literatury powraca w 2024 roku w poszerzonej formule. Dzięki zaangażowaniu Dzielnicy Śródmieście, m.st. Warszawy, oprócz otwartych poranków z udziałem autorów literatury dziecięcej, organizowane będą popołudniowe spotkania...

Więcej...

Podróże barkami, pod żaglami i w wyobraźni...

We wtorek 16 stycznia 2024 roku o godzinie 18.00 w Salonie Hoffman Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy odbędzie się spotkanie z cyklu CZYTAJMY SIĘ: Podróże barkami, pod żaglami i w wyobraźni.

Więcej...

Spotkanie autorskie Gabrielal Leonarda Kamińskiego w Centrum Kultury i Edukacji BAKARA

OFICYNA WYDAWNICZA ATUT ZAPRASZA NA BENEFIS - 50LECIE PRACY TWÓRCZEJ GABRIELA LEONARDA KAMIŃSKIEGO ORAZ PROMOCJĘ TOMU "WIERSZY ZEBRANYCH".

Więcej...

77. urodziny Marka Jackowskiego!

Dwa tygodnie temu nakładem Wydawnictwa Literackiego ukazała się książka Anny Kamińskiej „Marek Jackowski. Głośniej!”, a w najbliższy poniedziałek o 18:00 spotykamy się w Teatrze Studio, żeby oddać hołd wybitnemu muzykowi. Z Anną Kamińską będzie rozmawiać Justyna Dżbik Kluge, wstęp...

Więcej...

W 2024 roku Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski odbędzie się w Radomiu po raz 16

Teatr Powszechny w Radomiu rozpoczął przygotowania do przyszłorocznej edycji odbywającego się w tym mieście Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego. Gotowy jest już plakat promujący to wydarzenie, którego autorem jest grafik i scenograf Michał Dracz.

Więcej...

Premiery, urodziny i inne święta

Zanim nadejdzie czas choinek i zakupów, zapraszamy na ostatni w tym roku zestaw spotkań literackich w Klubie Proza (i na jedno urodzinowe w Willi Karpowiczów).

Więcej...
Loading...