Zapraszamy na Kawę z Kreatywną Europą | 22 września, online

Przedstawicieli sektora kultury i kreatywnego oraz potencjalnych wnioskodawców komponentu Kultura zapraszamy na powakacyjne spotkanie z cyklu – Kawa z Kreatywną Europą.

Więcej...

Lektura Obowiązkowa - spotkanie z Marcinem Mellerem

Marcin Meller gościem Lektury Obowiązkowej! Augustowskie Placówki Kultury zapraszają w piątek 16 czerwca 2023 r.

Więcej...

Spotkanie autorskie z Jakubem Szamałkiem – Warszawa

Premiera książki Jakuba Szamałka “Stacja”

Więcej...

Europejska Noc Muzeów w Muzeum Oświaty

Za nami ENM 2023. Ideą tego wydarzenia jest popularyzacja muzealnych kolekcji wśród szerokiej publiczności. Nocnemu zwiedzaniu towarzyszą liczne wernisaże, prelekcje, warsztaty, koncerty i pokazy.

Więcej...

Elena Poniatowska: Meksyk, moja miłość - spotkanie z Magdą Melnyk

Instytut Cervantesa w Krakowie zaprasza na spotkanie z Magdą Melnyk, autorką książki "Meksyk, moja milość. Historia Eleny Poniatowskiej" (Wyd. Osnova, 2022).

Więcej...

Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek | 24. Biennale Sztuki dla Dziecka

Czy rodzice mogą być niegrzeczni i co się wtedy wydarza? Czy zawsze trzeba trzymać się zasad i kto je ustala? Czy są sytuacje, w których mama jest panią Justyną lub panią Martyną? I co by było gdyby nasze babcie potrafiły czarować? A może właściwie… potrafią? I czy jest coś, co chcemy...

Więcej...

Promocja książki Renaty Sołtysek "Bogu na chwałę, nam na zbawienie”. Budownictwo kościołów na Śląsku Opolskim w Polsce Ludowej (1945–1989)

Promocja książki autorki ze szczególnym uwzględnieniem zachodniej części diecezji opolskiej - w imieniu autorki wystąpi ks. prof. dr hab. Andrzej Hanich.

Więcej...

Spotkanie autorskie Łukasza Szustera

Spotkanie autorskie Łukasza Szustera, który promował będzie swoją najnowszą powieść "Upiorni" - kontynuację książki "Splątani".

Więcej...

Doświadczam, rozumiem, tworzę - warsztaty krytycznego myślenia i pisania utworów literackich

Już niebawem, bo 8 maja, rusza projekt „Doświadczam, rozumiem, tworzę”. Stanowi on oryginalne połączenie warsztatów z pisania tekstów literackich różnych gatunków z rozwijaniem umiejętności krytycznego myślenia.

Więcej...

O Wschodzie | spotkanie z Marcinem Kydryńskim

Motywami przewodnimi spotkania będą literatura, muzyka i fotografia.

Więcej...
Loading...