Uroczystość wręczenia Nagrody Złoty Ekslibris i Nagrody Superekslibris

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi zaprasza 27 maja 2024 roku o godz. 17.00 do sali konferencyjnej na uroczystość wręczenia Nagrody Złoty Ekslibris za rok 2023 przyznanej w kategoriach:

Najlepsza Książka o Łodzi, Najlepsza Książka o Ziemi Łódzkiej, Najlepsze Wydawnictwo Albumowe o Łodzi, Najlepsze Wydawnictwo Albumowe o Ziemi Łódzkiej, Najlepsza Powieść o Łodzi i Ziemi Łódzkiej

Nagrody Superekslibris przyznanej: za całokształt osiągnięć w zakresie publikacji o Łodzi, za całokształt osiągnięć w zakresie publikacji o Ziemi Łódzkiej.

Wydarzenie uświetni koncert James Bond kameralnie w wykonaniu: Eweliny Hak Jazzy Performance oraz bankiet.

Wydarzenie objęte jest Patronatem Honorowym Grzegorza Schreibera Marszałka Województwa Łódzkiego.

Streaming na żywo na portalu Drzwi do kultury: https://drzwidokultury.pl/instytucja-wojewodzka-biblioteka-publiczna

Patroni medialni: TVP3 Łódź, Radio Łódź, Dziennik Łódzki.

Wydarzeniu towarzyszy wystawa stacjonarna prezentująca laureatów i książki nominowane do nagrody oraz wystawa "Zabytki Łodzi malowane kawą".

Źródło: Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi
#wiadomości #nagrody #Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi