"Big Book Festival” już 21-23 czerwca – znamy program

Podziel się:

Dwunasty Big Book Festival – Duży Międzynarodowy Festiwal czytania – odbędzie się w Warszawie w weekend 21-23 czerwca. W tym roku impreza odbywa się pod hasłem „Jesteśmy iluzją!”.

Tegoroczna impreza ma być refleksją nad zwodniczością świata, fałszywymi wyobrażeniami i pozorami, jakich doświadczamy i jakie współtworzymy.

„Trzy dni Big Book Festival – piszą organizatorzy – będą okazją, by sprawdzić, jak w nieprzewidywalnej rzeczywistości, rządzonej przez siły, których często nie znamy i na które mamy jedynie iluzoryczny wpływ, poszukiwać prawdy i autentyczności. Którędy wydostawać się z pozorów i powierzchowności przeżyć, nieszczerości w relacjach, jak dążyć do pewności, że istniejemy – my sami i my pośród innych”.

Festiwal otworzy spektakl taneczny „Panika”. Ponadto przygotowano „Literackie kalambury”, debatę o iluzjach naszych czasów, performance poetycki Hannah Silva i wiele innych wydarzeń.

Wstęp jest wolny. Wydarzenia odbędą się na dwóch warszawskich scenach literackich
Big Book Cafe Dąbrowskiego (Dąbrowskiego 81) oraz Big Book Cafe MDM (KOSZYKOWA 34/50)

Pełny program znaleźć można tutaj: https://bigbookfestival.pl/

Big Book Festival jest wydarzeniem społecznym, powołanym przez Fundacją „Kultura nie boli”, odbywa się w Warszawie od 2013 r.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: BBF
#wiadomości #festiwal literatury #spotkanie autorskie

Więcej tematów: