Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek | 24. Biennale Sztuki dla Dziecka

Podziel się:

Czy rodzice mogą być niegrzeczni i co się wtedy wydarza? Czy zawsze trzeba trzymać się zasad i kto je ustala? Czy są sytuacje, w których mama jest panią Justyną lub panią Martyną?

I co by było gdyby nasze babcie potrafiły czarować? A może właściwie… potrafią? I czy jest coś, co chcemy zaczarować?

Justyna Bednarek, uwielbiana przez dzieci i dorosłych autorka m.in. "Babcochy" oraz "Naszej niegrzecznej mamy" opowie nam o tym, jak sama została pisarką i jak powstają jej książki. A także o tym, skąd czerpie inspirację do wymyślania wszystkich tych niewiarygodnych przygód. Może nawet zdradzi nam, o kim myśli, gdy tworzy swoje wyjątkowe, pełne siły i miłości bohaterki oraz jak to się stało, że zamiast zrobić tatuaż, znalazła ilustratorkę Naszej niegrzecznej mamy… Porozmawiamy z nią o wybrykach dzieci i dorosłych i posłuchamy też fragmentów jej książek. Ale zaraz zaraz… czy już domyślacie się, że to wcale nie będzie takie zupełnie grzeczne spotkanie? Może nawet będzie… całkiem niegrzeczne?

W końcu jak mówi bohaterka "Naszej niegrzecznej mamy":
„Jeszcze bym trochę narozrabiała, ale skończyły mi się pomysły!”

To wyjątkowa okazja, by poznać jedną z najbardziej lubianych pisarek dla dzieci, a może nawet zapytać ją, o co tylko się chce!

Spotkanie poprowadzi Martyna Chuderska, dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom, właścicielka aksamitnego głosu, która zaraża entuzjazmem i bardzo sobie ceni dziecięcą spontaniczność.

30.05.2023 (wtorek) godz. 17:30
Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
Poznań, ul. Święty Marcin 80/82

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: kiwiportal.pl
#wiadomości #spotkanie autorskie

Więcej tematów: