PRZEMYSŁAW ŻARSKI - wywiad z autorem powieści CIERŃ

Podziel się:

Wywiady w Bookradio

Rozmowy z autorami książek prowadzone przez Waldemara Mulhsteina oraz Marka Żelkowskiego

CIERŃ - powieść Przemysława Żarskiego

Brawurowy finał cyklu z komisarzem Robertem Kreftem w roli głównej - ale czy na pewno?

Dziennikarz i specjalista od marketingu Przemysław Żarski w rozmowie na antenie bookradio.pl o swojej trylogii, planach pracy nad powieściami i o własnych doświadczeniach, które znajdują się w książkach.

 

 

W styczniowy wieczór w pobliżu kapliczki i metalowego krzyża śledczy znajdują rozkopany dół, a w nim ludzkie kości. Kilka dni później na drugim końcu miasta samobójstwo popełnia młoda kobieta.

Robert Kreft wraca do pracy i mierzy się z dramatycznymi wydarzeniami ostatnich tygodni, kiedy to znalazł się o krok od rozwikłania tajemnicy samobójczej śmierci matki.
Dwadzieścia pięć lat wcześniej Anna Kreft odebrała sobie życie, skacząc z balkonu na oczach dziesięcioletniego syna. Kobieta spotkała na swojej drodze pewnego człowieka, który wbił cierń w tkankę ich ustabilizowanego życia, niszcząc spokój, zatruwając relacje i popychając Annę w ramiona obłędu.

Cierń to historia o tym, że wspomnienia potrafią uwierać jak tkwiąca w skórze zadra. To bolesna, jątrząca się opowieść o dążeniu do prawdy, która nie zawsze prowadzi do zagojenia blizn i ukojenia bólu.

Brawurowy finał cyklu z komisarzem Robertem Kreftem w roli głównej!

 

Czas trwania audycji 35 min


POSŁUCHAJ RADIA NA ŻYWO:REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Bibliotekarium
#bookradio #felietony #bibliotekarium #bookradio.pl #wywiady #rozmowy #Przemysław Żarski #Cierń

Więcej tematów: