Bibliotekarium na Kujawsko-Pomorskim Festiwalu Książki

Księgarnia i Wydawnictwo Bibliotekarium z dumą wzięły udział w tegorocznym Kujawsko-Pomorskim Festiwalu Książki w Bydgoszczy, które odbyły się w dniach 12-13.10.2024 roku.

Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło miłośników literatury, autorów, wydawców oraz entuzjastów książek z całej Polski.

Stoisko Bibliotekarium przyciągało wielu gości dzięki starannie wyselekcjonowanej ofercie literackiej, obejmującej zarówno klasykę, jak i najnowsze tytuły, w tym także książki niszowe i niezależnych wydawnictw.

Księgarnia zaprezentowała również specjalne spotkanie autorskie z Jackiem Fleiszfreserem, autorem książki: „Jeszcze starsza baśń”, podczas którego uczestnicy mieli okazję porozmawiać z pisarzem, zdobyć jego autograf oraz dowiedzieć się więcej o procesie twórczym. Wśród gości specjalnych znaleźli się Katarzyna Bonda, Katarzyna Puzyńska, Max Czornyj, którzy przyciągnęli uwagę licznej publiczności.

Uczestnictwo Bibliotekarium w Targach Książki w Bydgoszczy to nie tylko promocja literatury, ale także okazja do nawiązania relacji z nowymi czytelnikami, którzy docenili indywidualne podejście i pasję, jaką księgarnia wkłada w swoją działalność. Dla wszystkich miłośników książek było to niezapomniane wydarzenie, a Bibliotekarium z niecierpliwością czeka na kolejne edycje, aby ponownie dzielić się miłością do literatury.

Na stoisku Bibliotekarium zorganizowana została wspólna akcja ze Stowarzyszeniem ELMAGO. Akcja polegała na zbiórce książek dla szkół dotkniętych powodzią. Zebraliśmy kilka książek od autorów biorących udział w bydgoskim festiwalu. Bardzo Wam dziękujemy - Macie piękne serca.

Źródło: Bibliotekarium
#wiadomości #bibliotekarium #Jacek Fleiszfreser #targi książki historycznej