Warsztaty: księgarz, jako lider zmiany 18-19/7/24

Organizatorzy przedłużają rekrutację do piątku 12 lipca do godz. 12.00!!! Link do rejestracji poniżej

Polska Izba Książki (PIK) wraz z Fundacją Powszechnego Czytania serdecznie zapraszają na warsztaty 'Księgarz, jako lider zmiany' -  skierowane do księgarzy z księgarni stacjonarnych i zarejestrowane w Ogólnopolskiej Bazie Księgarń.

W tym roku szkolenie będzie składać się z kilku modułów:

1. Metoda MOST oraz budowanie projektów promujących czytelnictwo

2. Czytanie ponad silosami - czyli co wspólnego mają różni interesariusze regionalni

3. Jaki model rozwoju księgarni jest najkorzystniejszy dla Twojej działalności?

Zajęcia będą prowadzone przez doświadczone trenerki Marynię Deskur i Katarzynę Konopkę z Fundacji Powszechnego Czytania oraz Ulę Witkowską z Literacka sp. z o.o.

Termin warsztatów i adres:

Czwartek-piątek, 18-19 lipca 2024

Dom Literatury i Pracy Twórczej, Krakowskie Przedmieście 87/89, 00-079 Warszawa

Początek: czwartek godz. 13.00. Zakończenie w piątek ok. g. 14.30.

W ramach warsztatów zapewniamy zwrot kosztów dojazdu (bilety PKP/PKS) do 200 zł, zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych oraz stół z kawą, herbatą i poczęstunkiem podczas bloków warsztatowych, także dostęp do materiałów warsztatowych w formie elektronicznej po ich zakończeniu. Posiłki nie wchodzą w dofinansowanie.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które pracują jako księgarze w stacjonarnych, niesieciowych księgarniach, których roczny obrót nie przekracza 1,5 mln PLN.Warsztaty odbędą się w pięknej sali warszawskiego Domu Literatury, w samym sercu Warszawy, w otoczeniu licznych restauracji i miejsc kultury.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wejdź i wypełnij formularz rejestracyjny.

Na zgłoszenia czekamy do 12 lipca, do południa.

Udział jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu ze środków MKiDN w ramach programu "Partnerstwo dla książki 2024", którego operatorem jest Instytut Książki w Krakowie.

Patronat na wydarzeniem objęli: Biblioteka Analiz, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Poslkich oraz Wirtualny Wydawca.

#wiadomości #księgarnie #księgarz #szkolenia