Top 10 czerwca w Azymucie

Prezentujemy 10 książek, które w czerwcu biblioteki, sklepy internetowe i księgarnie zamawiały najczęściej w Magazynie Wirtualnym Azymutu.

1. Jakub Ćwiek, „Piwniczne chłopaki”, Wydawnictwo Pulpbooks.

2. Fexeus Henrik, Camilla Lackberg, „Miraż, przeł. Sawicka Inga, Wydawnictwo Czarna Owca.

3. Barbara Gruszka-Zych, Krzysztof Zanussi, „Zanussi. Przez przedmioty”, Wydawnictwo Ursines. TYLKO U NAS!

4. Krzysztof Pomian, „Muzeum. Historia Światowa”. Tom III, przeł. Stróżyński Tomasz, Wydawnictwo słowo/obraz terytoria. TYLKO U NAS!

5. Małgorzata Lis, „Kiedy znów zakwitną irysy”, Wydawnictwo eSPe.

6. Szczepan Twardoch, „Powiedzmy, że Piontek”, Wydawnictwo Literackie

7. Iwona Nowak-Szczepańska, „Opowieści o tym, co daje supermoce”, Wydawnictwo Greg.

8. Agata Przybyłek, „Przerwana melodia”, Wydawnictwo Czwarta Strona.

9. Marek Maruszczak, „Głupie ptaki Polski. Przewodnik świadomego obserwatora”, Wydawnictwo Czwarta Strona.

10. Anna Łacina, „Trzy panie w łóżku nie licząc samotności”, Wydawnictwo Emocje.

W zestawieniu #TOP10 prezentowane są wyłącznie tytuły, które miały premierę lub pojawiły się w sprzedaży w ciągu ostatnich 30 dni.

Książki z listy bestsellerów Azymutu można zamówić w Magazynie Wirtualnym: www.azymut.pl/mw

Źródło: rynek-ksiazki.pl
#wiadomości #top #raport #książka #Azymut