We wrześniu odbędzie się 8. Kiermasz Książki Niezależnej w Warszawie

Już tylko do 1 lipca można zgłaszać chęć udziału w ósmej edycji Kiermaszu Książki Niezależnej, który odbędzie się w dniach 14-15 września w centrum społeczno-kulturalnym ADA Puławska.

Organizatorzy zapraszają do nadsyłania zgłoszeń wydawców niezależnych, którzy nie dobierają wydawanych przez siebie książek pod kątem opłacalności i często nie mają wystarczających środków, by brać udział w targach książki głównego nurtu. Mile widziani są wydawcy książek poruszających spektrum tematów związanych z myślą i kulturą alternatywną.

Wydarzeniu będą towarzyszyły spotkania dyskusyjne, także w formie online. Jak przekazują organizatorzy, kiermasz jest „otwarty na przekaz równościowy obejmujący głos osób wykluczanych. Będzie przestrzenią do wspólnego dzielenia się naszymi doświadczeniami, uczenia się od siebie nawzajem, dyskutowania z szacunkiem nad alternatywami oraz spojrzenia krytycznie na współczesną rzeczywistość.”

Za wystawienie stoiska nie jest pobierana opłata. Wydawcy chętni, aby wziąć udział w wydarzeniu proszeni są o wysyłanie zgłoszeń do 1 lipca na adres mailowy: warsawbookfair@riseup.net.

Wstęp na kiermasz będzie bezpłatny dla wszystkich gości.

Źródło: Warsaw Independent Bookfair
#wiadomości #książki #kiermasz książek