„Wielki Test o czytaniu – nie tylko od święta” jutro w TVP1

Podziel się:

W środę 6 grudnia o godzinie 21:00 w telewizyjnej „Jedynce” odbędzie się „Wielki Test o czytaniu - nie tylko od święta”. Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski. Test nieprzypadkowo odbędzie się właśnie w mikołajki – w końcu książka to jeden z prezentów najczęściej wręczanych w okresie świątecznym. 

W studiu test rozwiązywać będą popularni artyści, sportowcy i dziennikarze m.in.: Filip Lato, Iwona Katarzyna Pawlak, Adam Marjański, Krzysztof KASA Kasowski, Dariusz Jakubowski, Miroslaw Jękot, Milena Staszuk, Maciej Makowski oraz ambasador kampanii społecznej „Czytaj i wejdź do gry”, mistrz olimpijski Tomasz Majewski.

Swoją wiedzę będą mogli sprawdzić również widzowie. Wystarczy, że rozwiążą test na stronie internetowej wielkitest.tvp.pl oraz przy użyciu specjalnej aplikacji „Wielki Test TVP”.

Między kolejnymi rundami pytań znajdzie się także miejsce na dodatkowe atrakcje, takie jak m.in. opowieści o największych księgozbiorach, wyjątkowych dziełach literatury i ich kolekcjonerach.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: nprcz.pl
#wiadomości #książki #Wielki Test o czytaniu #Sylwia Dekiert #Maciej Kurzajewski #mikołajki #program tv

Więcej tematów: