Jesienne Targi Książki w Warszawie już od 8 września!

W dniach 8-10 września, odbędą się kolejne Jesienne Targi Książki w Warszawie. Tegoroczna edycja to blisko 150 wystawców, znakomici autorzy, około 40 spotkań z pisarzami na trzech scenach i 100 spotkań na stoiskach – łącznie ponad 140 wydarzeń w ciągu trzech dni. Pod PKiN od strony Kinoteki, na zwiedzających czekać będą nowości wydawnicze, ciekawe promocje i liczne atrakcje. Wstęp jest bezpłatny!

W tym roku Targi odwiedzą znakomici autorzy, będą to m.in.: Michał Witkowski, Michał Rusinek, Wojciech Chmielarz, Katarzyna Puzyńska, Magdalena Rigamonti, Joanna Kuciel-Frydryszak, Wit Szostak, Jarosław Kurski, Marcin Kącki, Justyna Kopińska, Wacław Radziwinowicz, Aneta Jadowska, Juliusz Machulski, Jacek Tacik, Katarzyna Berenika Miszczuk, Magdalena Wolińska-Riedi, czy Agnieszka Klessa-Shin.

Jesienne Targi Książki to idealna okazja do spędzenia wspólnie czasu z rodziną i z przyjaciółmi na literackich poszukiwaniach wśród książkowych nowości, bestsellerów i spotkań z autorami. Lekturę na jesienne wieczory będzie można wybrać z szerokiej oferty literatury pięknej, kryminałów, literatury faktu, książki dziecięcej i młodzieżowej oraz literatury young adults, a także komiksów.

LISTA WYSTAWCÓW

PROGRAM SPOTKAŃ NA SCENACH

LISTA SPOTKAŃ NA STOISKACH

PLAN