Książka bez tytułu i autora trafiła na szczyt list bestsellerów

Podziel się:

Wkrótce ukaże się w Polsce

Amerykańskie wydawnictwo Flatiron Books wprowadziło do przedsprzedaży tajemniczą książkę bez tytułu i okładki. Zapowiedziano jedynie, że publikacja będzie skierowana do “nieco młodszej” publiczności i będzie miała „globalny zasięg” i zyska „ogromny rozgłos”.

Spekulacje na temat bohatera książki sprawiły, że stała się ona bestsellerem na Amazon.com i w Barnes and Noble. Sprzedaż była bowiem podsycana plotkami, że książka dotyczy Taylor Swift, co jednak okazało się nieprawdą.

Flatiron Books ogłosiło w czwartek 11 maja, że książka pod tajemniczym hasłem „4C Untitled Flatiron Nonfiction Summer 2023″ będzie w rzeczywistości poświęcona bardzo popularnemu południowokoreańskimu boysbandowi BTS.

Premiera „Beyond the Story: 10-Year Record of BTS” zaplanowana jest na 9 lipca, czyli w 10. rocznicę powstania grupy. Książkę o k-popowym zespole, który podbił cały świat, napisał dziennikarz Myeongseok Kanga. Została przetłumaczona na język angielski przez Antona Hura, we współpracy z Clare Richards i Slin Jung. Będzie miała 544 strony, w tym ekskluzywne fotografie. Początkowy nakład wynosi milion egzemplarzy.

Grupa Wydawnicza Relacja z radością informuje, że jest partnerem Bight Music przy wydaniu polskojęzycznej edycji „Beyond the Story: 10-Year Record of BTS” , która ukaże się 9 lipca równocześnie na całym świecie – przekazała Bibliotece Analiz Anna Zdrojewska-Żywiecka, założycielka i prezeska Grupy Wydawniczej Relacja.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: rynek-ksiazki.pl
#wiadomości

Więcej tematów: