Kiedy odchodzą...

kiedyodchodzadziewitokladkaprzodAutor: Daniel Dziewit
Rok wydania: 2020
Oprawa: Miękka
Format: 140×205
Stron: 224
ISBN: ISBN 978-83-957767-0-0
Cena: 49,50 zł

,,Kiedy odchodzą..."
Co czterdzieści sekund na świecie ktoś gdzieś odbiera sobie życie.Autor książki spotkał się z osobami-które zostały. Książka została wydana własnym sumptem autora, chętnych na wydanie książki-nie było. Bo ,,zbyt trudna", bo ,,dołująca", bo ,,mroczna". Okazuje się jednak,że zdaniem osób dotkniętych samobójstwem-
nauczycieli, rodziców,kolegów i znajomych-potrzebna. ,,Kiedy odchodzą..." to wierny zapis narracji tego co się wydarzyło i poszukiwanie odpowiedzi na pytanie jak sobie z faktem samobójczym poradzić w dalszym życiu: męża, żony, dzieci ,znajomych. Gdzie szukać siły , co było w danym momencie deską ratunku do dalszego życia.

Książkę wieńczy panel dyskusyjny z u udziałem psychologów-odnoszą się w nim do treści w niej zawartych .
10% dochodu ze sprzedaży książki jest przekazywane fundacji ,,Zobacz...JESTEM".

O autorze:
Daniel Dziewit (ur.1971)
absolwent Uniwersytetu Opolskiego na kierunku filozoficzno-teologicznym oraz studiów podyplomowych na kierunku terapia uzależnień w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Warszawie.Były dziennikarz mediów lokalnych i ogólnopolskich. Pisarz cytowany m.in. przez ,,Polska-The Times", ,,Dziennik Gazetę Prawną", ,,Politykę", ,,Tygodnik Powszechny" i wiele innych mediów krajowych. Autor książek odsłaniających prawdziwą naturę pewnych zjawisk ekonomicznych: ,,Przeliczeni-tajemnice galerii handlowych"(2014) oraz,,Franczyza-fakty i mity"(2018,nominowana do Książki Roku w Konkursie Dziennika Gazety Prawnej Economicus 2019 w kategorii biznes i ekonomia.)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież