Uśmiech Słońca

usmiechslonca2Autor: Krzysztof Chrząstek

"Uśmiech Słońca” - pięknie wydana, w twardej oprawie. To ciekawy i serdeczny zbiór opowiadanek filozoficzno-duchowych podejmujących tematy interesujące nas wszystkich: - kim jesteśmy, skąd się wzięliśmy i dokąd zmierzamyto ciekawy i serdeczny zbiór opowiadanek filozoficzno-duchowych podejmujących tematy interesujące nas wszystkich: - kim jesteśmy, skąd się wzięliśmy i dokąd zmierzamy.

Autor inteligentnie łączy różne kultury i tradycje religijne i duchowe. Czerpie z bogatej skarbnicy mądrości i wiedzy tao, zen, buddyzmu, chrześcijaństwa i innych ścieżek duchowych.

Błyskotliwymi pointami i wnioskami oraz aforyzmami skłania do głębokiej refleksji nad sobą, życiem, światem i ludzkością.
Choć podejmowane przez niego tematy są ważne, to wiele opowiadanek przepełnionych jest radością, pogodą ducha i uśmiechem.

Jest to wspaniała lektura zarówno dla wszystkich poszukujących sensu istnienia, interesujących się ezoteryką czy duchowością, jak i dla wielbicieli takich pisarzy/nauczycieli jak Anthony DeMello, Jiddu Krishnamurti czy Eckhart Tolle.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież