Poradnik szczęśliwego człowieka

poradnikszczesliwegoczlowieka2Autor: Krzysztof Chrząstek

Nadeszła ta piękna chwila:) Została wydana drukiem, przez znakomite wydawnictwo KOS, moja następna książka - "Poradnik szczęśliwego człowieka". To ciekawa, wesoła i mądra książka zawierająca wiele cennych i prostych porad, jak można żyć bardziej radośnie i pięknie. Skłania do własnych przemyśleń, poszukiwań i odkryć. Uczy, ugruntowuje i pokazuje jak bardziej wykorzystać swój potencjał i możliwości oraz po prostu cieszyć się sobą i życiem. Ta książka jest dobra dla każdego - zarówno osoby, która już się zajmuje czy interesuje jakąkolwiek formą rozwoju - osobistego lub duchowego, jak i kompletnego laika. Po prostu sięgnij po nią i zobacz. Odczuj. Wystarczy przeczytać kilka stron, nawet otworzonych na chybił trafił, aby zobaczyć i odczuć, jaka jest fajna.

"Poradnik Szczęśliwego Człowieka” to książka zawierająca wiele cennych rad dotyczących tego, jak być i uczynić swoje życie szczęśliwym.

Zwraca uwagę na to, co najistotniejsze, zarówno dla pojedynczego człowieka, jak i całej ludzkości. Odwołuje się do ekologii, świadomości i mądrości.

Jeżeli zależy Ci na szczęśliwszym i bogatszym życiu, to sięgnij po tę książkę i ją przeczytaj. Na tych poradach może skorzystać każdy, kto chce, aby jego życie było piękniejsze, mądrzejsze i bardziej efektywne. Ten, któremu zależy na rozwoju.

Książka jest tak skonstruowana, że wszystkie porady są ponumerowane, aby łatwo można było wracać do tych z nich, które Cię szczególnie zainteresują. Każda porada opisana jest na jednej stronie, dzięki czemu masz od razu przed oczami całość tematu. Warto zawsze czytać całe strony, bo rozwinięcia głównych tematów bywają ciekawe i intrygujące:). To znakomita lektura i świetny prezent dla Ciebie i bliskich osób.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież