Harde na półce - wydawnictwo zaprasza do konkursu

(30.03.2021)

Wydawnictwo przekaże nowości wydawnicze 2021 bibliotekom

hade biblioteki 324x136Wydawnictwo Harde zaprasza biblioteki w całym kraju do udziału w konkursie. Laureaci otrzymają pakiety kilkudziesięciu książek, które będą miały premierę w 2021 roku.

W puli nagród znajdą się książki popularnych pisarzy, by wspomnieć tylko Sławomira Kopra czy Janusza Szostaka. W planach wydawniczych na rok 2021 są powieści obyczajowe, literatura historyczna, kryminały i poradniki, czyli książki lubiane przez czytelników.

Konkurs dla bibliotek „Harde na półce” potrwa do 14 kwietnia. Jak wygrać? Należy za pomocą strony konkursowej www.hardenapolce.se.pl przesłać zdjęcie książki Wydawnictwa Harde na półce
w bibliotece oraz napisać krótką informację, którą książkę i dlaczego najbardziej kochają czytelnicy. Komisja konkursowa zgodnie z regulaminem wybierze trzech laureatów.

Wydawnictwo Harde wydaje literaturę faktu w oparciu o aktualne wydarzenia, dziennikarskie śledztwa oraz postaci i tematy, które intrygują opinię społeczną. W wydawnictwie ważną pozycję zajmują również biografie i książki wspomnieniowe, jak też poradniki dotyczące zdrowia i dobrego samopoczucia oraz oryginalne przepisy kulinarne. Wydawnictwo Harde należy do polskiej grupy multimedialnej GRUPA ZPR MEDIA.

Więcej: harde.se.pl

Autor: W