XXVIII Targi Książki Historycznej w Warszawie

(28.11.2019)

Targi Książki Historycznej to impreza o charakterze promocyjno-informacyjnym, cyklicznym (odbywa się, co roku) i niekomercyjnym (wstęp na targi jest bezpłatny). Towarzyszą jej liczne imprezy, spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych. Targi odbywają się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie − Muzeum. Wstęp na Targi i wszystkie imprezy jest całkowicie bezpłatny.

targiksiazkinhistorycznej2019rokZapraszamy na stoisko Domu Spotkań z Historią na Targach Książki Historycznej (stoisko nr 98) oraz na spotkania z naszymi autorami: 30 listopada (sobota), godz. 11.15, sala kinowa – spotkanie z Magdą Szymańską, redaktorką książki „Warszawa zapamiętana”. W okupowanej stolicy z cyklu „Z Archiwum Historii Mówionej”. Spotkanie poprowadzi Rafał Hetman. Po spotkaniu zapraszamy na stoisko DSH, gdzie w godzinach 12.30-13.30 Magda Szymańska będzie czekać na czytelników. 1 grudnia (niedziela), godz. 11.15, sala kinowa – spotkanie z dr Anną Ziarkowską. autorką książek dla dzieci „Historyjki z ulicy Karowej”, „Historyjki o niepodległej Warszawie 1918-1939” oraz „Historyjki o tym, jak Polacy wybrali wolność”. Poprowadzi spotkanie Anna Dziewit-Meller. Po spotkaniu Anna Ziarkowska czekać będzie na czytelników przy stoisku DSH w godzinach 12:30-13.30. 1 grudnia (niedziela), godz. 15.00-16.00, stoisko DSH – spotkanie z Agnieszką Tomasińską i Dariuszem Krajewskim, autorami wyjątkowego kalendarza „Zdzieraka warszawskiego” z ciekawostkami z historii Warszawy na każdy dzień.

od 28.11.2019 (czwartek) godz. 10:00
do 1.12.2019 (niedziela)