„Byłam dziewczyną mafii” - nowa książka Wydawnictwa HARDE

(06.11.2018)

Na rynku ukazała się książka Janusza Szostaka „Byłam dziewczyną mafii”. To kolejna pozycja Wydawnictwa HARDE, działającego w ramach Grupy Super Express.

BYLAM DZIEWCZYNA MAFII okladkanoweDziennikarskie śledztwo Janusza Szostaka ukazuje mechanizmy łączące świat pięknych kobiet  i bezwzględnych gangsterów. „Byłam dziewczyną mafii” to szokująca relacja byłej miss nastolatek z kulisów konkursów piękności i świata modelingu, którymi od lat interesują się gangsterzy. Dla niektórych dziewcząt ta przygoda kończyła się w rękach handlarzy ludźmi, działających na zlecenie gangów. Bohaterka książki miała nieco więcej szczęścia, ponieważ z konkursu Miss Polski trafiła do gangu mokotowskiego.

„Byłam dziewczyną mafii” to również historia gangu obcinaczy palców – najbardziej bezwzględnej i najlepiej zorganizowanej grupy przestępczej w dziejach polskiej kryminalistyki. Na jej czele miał stać Wojciech S. zwany Kierownikiem, uznawany za szefa komanda śmierci grupy mokotowskiej. To legenda świata przestępczego. W książce Kierownik opowiada o mitach, które powstały na jego temat, o nielojalnych kolegach, upadłych kobietach, przekupnych policjantach oraz o zbrodniach.

Wydawnictwo HARDE powstało w czerwcu 2018 roku w ramach Grupy Super Express. Projekt jest w fazie rozwoju, ale ma już na koncie publikację książek „Masa. Od pakera do gangstera” oraz „Bandyci i Celebryci”. W połowie listopada ukaże się reportaż Piotra Dobrowolskiego „Terlecki”.

Do Grupy Super Express należą: dziennik „Super Express”, portal internetowy wraz z działalnością wideo, marka Super Biznes działająca w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw, a także szereg wydań tematycznych. Redaktorem naczelnym Grupy Super Express jest Grzegorz Zasępa.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież