Spotkanie autorskie z Grahamem Mastertonem

(12.07.2018)

Tego lata miłośnicy mrocznych opowieści będą mieli okazję stanąć oko w oko z mistrzem horroru i thrillera – Grahamem Mastertonem. Podczas wizyty w Polsce odwiedzi on aż cztery miasta, w tym Wrocław.

baner jpgGraham Masterton zadebiutował w 1976 roku horrorem „Manitou”, który stał się światowym bestsellerem. Kolejne dzieła pozwoliły mu budować coraz większe grono miłośników. Bezsprzeczny talent docenili nie tylko fani, ale i znawcy literatury, dzięki czemu Masterton został laureatem wielu międzynarodowych nagród, m.in. Edgar Allan Poe Award, Prix Julia Verlanger i Srebrny Medal West Coast Review of Books.

Spotkanie z fanami to niewątpliwa przyjemność, jednak pisarz przyjeżdża do Polski w innym celu. Jego wizyta związana jest z II edycją Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „W więzieniu pisane”. Głównym celem konkursu jest resocjalizacja osadzonych poprzez obcowanie ze sztuką i kontakt ze środowiskiem twórczym, a Graham Masterton zdecydował się objąć go patronatem i osobiście wręczyć nagrody laureatom konkursu.

Podczas wizyty w Polsce Graham Masterton, poza Wrocławiem, odwiedzi Międzybórz, Wołów oraz Czernicę. Na spotkanie we wrocławskim Art Hotelu wstęp jest wolny.

17.07.2018 | 19:00
Art Hotel
Wrocław

Źródło: go.wroclaw.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież