Bookowisko wyprzedaż domowej literatury

(11.06.2018)

W sobotę, 16 czerwca (od 12:00 do 16:00) Przejście Garncarskie już po raz kolejny, z inicjatywy Wrocławskiego Domu Literatury i klubu Proza, zamieni się w ulicę książek. Wypełnią ją wszyscy ci, którzy planują wymienić, sprzedać bądź oddać pozycje ze swoich księgozbiorów.

Bookowisko jpg2018Podczas Bookowiska można kupić nowe i używane książki w atrakcyjnych cenach. Wyjątkowych powieści, tomików poetyckich czy komiksów na pewno nie zabraknie. Często pojawiają się tu także książki dla dzieci, przewodniki turystyczne, opracowania naukowe, a nawet czasopisma. To świetna okazja, by niedrogo zaopatrzyć się w lektury na lato, czyli coś dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez czytania, a wyjazdu na urlop bez walizki pełnej książek.

W Bookowisku może wziąć udział każdy, zarówno jako wystawca, jak i kupujący. Wszystkich, którzy chcą dołączyć do grona bukinistwów sprzedających książki, obowiązuje jedna zasada: trzeba zarezerwować sobie wcześniej miejsce. W tym celu wystarczy wysłać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wejść na stronę www.domliteratury.wroc.pl i wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy. Wystawianie książek jest całkowicie bezpłatne. Wrocławski Dom Literatury zapewnia wystawcom przestrzeń i stoiska w Przejściu Garncarskim (przed kamienicą Wrocławskiego Domu Literatury, pod namiotami).

16.06.2018
od 12:00 do 16:00
Przejście Garncarskie Wrocław

Wstęp na Bookowisko jest wolny.

Źródło: go.wroclaw.pl