Spotkanie ze Sławomirem Łosowskim założycielem zespołu Kombi

(17.05.2018)

17 maja 2018 o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie autorskie ze Sławomirem Łosowskim - muzykiem, rysownikiem i liderem zespołu KOMBI oraz Wojciechem Korzeniewskim - wieloletnim menadżerem zespołu. Autorzy przybliżą książkę „Kombi. Słodkiego miłego życia. Prawdziwa historia”, którą będzie można nabyć w trakcie spotkania.

Spotkanie ze Slawomirem losowskim zalozycielem zespolu KombikombiiBiblioteka Centralna przy ul. Kalwaryjskiej 62D w Piekarach Śląskich.

W trakcie spotkania możemy spodziewać się opowieści o założeniu zespołu KOMBI i o kolejnych jego składach, o kultowych klawiszach, wielkich przebojach: "Słodkiego miłego życia" czy "Kochać cię za późno", realiach tras koncertowych na Wschodzie i Zachodzie, a także między innymi o... niebezpiecznych przygodach w Casablance i ogoleniu głowy na zero, nocach na lotnisku w Taszkiencie i karaluchach w zupie. Historia zespołu przeplata się z opowieściami lidera o dramacie w jego życiu rodzinnym. Nie zabraknie także historii o "Nowym Albumie", którego wydaniem zespół mocno wkroczył w jubileuszowy rok 40-lecia KOMBI.

W trakcie spotkania będzie można obejrzeć wystawę prac Sławomira Łosowskiego.