Promocja najnowszej książki Katarzyny Misiołek "Ktoś ci się przygląda"

(17.05.2018)

Biblioteka Jagiellońska w Krakowie serdecznie zaprasza na promocję najnowszej książki Katarzyny Misiołek "Ktoś ci się przygląda", która odbędzie się 17 maja o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Biblioteki Jagiellońskiej (ul. Oleandry 3).

misiolekkatarzynakrakowspotkanieKatarzyna Misiołek - krakowianka, rocznik 1974. Z wykształcenia filolog polski, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie. Przez kilka lat mieszkała w Rzymie, który od tej pory jest szczególnie bliski jej sercu. Po powrocie do kraju rozpoczęła współpracę z kilkoma wydawnictwami prasowymi, wcześniej bywała tłumaczką, radiową pogodynką i hostessą. Interesuje się turystyką, psychologią, medycyną niekonwencjonalną i tarotem. Uwielbia kino i literaturę grozy. W wolnych chwilach pisuje krótkie horrory, które upycha później po szufladach, względnie wrzuca do folderów swojego przemęczonego laptopa. W wydawnictwie Muza dotychczas ukazało się sześć powieści jej autorstwa: "Niekochana" (2014), "Ostatni dzień roku" (2015), "Dziewczyna, która przepadła" (2016), "Ironia losu" (2017), "Nie podchodź bliżej" (2017) i "Julia zaczyna od nowa" (2017).