Dzień Dziecka z książką "Dziewczyny z ryciny"

(31.05.2017)

Młodych miłośników zagadek i detektywistycznych wyzwań zapraszamy na wyjątkowe obchody Dnia Dziecka z najnowszą książką Jarosława Mikołajewskiego pt. "Dziewczyny z ryciny".

18622238 1628240347208883 8351557079718397401 n1 czerwca br. w Starej Kordegardzie Muzeum Łazienki Królewskie na ul. Agrykoli 1 w warszawie na uczestników spotkania czekać będą zadania artystyczne dzięki, którym przeniosą się oni w magiczny świat bohaterów książki. Pomogą im w tym autor oraz odpowiedzialny za malownicze ilustracje Marcin Bruchalski, którzy opowiedzą jak powstały zaskakujące przygody grupy młodych detektywów.

Akcja książki, stanowiącej kolejną odsłonę cyklu ""Aniołki kota Cagliostro", toczy się w Łazienkach Królewskich dzieki czemu wszystkie dzieci będą mogły umiejscowić i jeszcze lepiej poczuć atmosferę zawartych w niej wydarzeń.

Animatorzy muzeum specjalnie na te okazję przygotowali mnówstwo niespodzianek i dodatkowych atrakcji po to aby spędzony z nami Dzień Dziecka był naprawdę wyjątkowy!