"Boże Narodzenie. Ilustrowany przewodnik. 53 kolędy i pastorałki"

Autor opracowania Ks. Zbigniew Pytel - ur. 4 czerwca 1972 r. w Nowym Targu, rodem z Białki Tatrzańskiej. W latach 1991 - 97 alumn Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej. Święcenia kapłańskie otrzymał w 1997 r. w Katedrze Wawelskiej. Absolwent Wydziału Teologicznego Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. W 2001 r. ukończył Studia Podyplomowe Zabytkoznawstwa i Konserwatorstwa Sztuki Kościelnej na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest członkiem Jordanowskiego Stowarzyszenia Twórców „Pasja”, Klubu Wysokogórskiego w Krakowie oraz Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego w Chrzanowie. Miłośnik gór, artysta fotografik, taternik, turysta. Laureat licznych konkursów fotograficznych i wydawniczych. Autor licznych wystaw krajowych (Kraków, Zakopane, Warszawa, Rzeszów) i zagranicznych (Austria, Włochy, USA, Chiny). Organizator pokazów multimedialnych o tematyce górskiej, sakralnej i przyrodniczej oraz plenerów i warsztatów fotograficznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.